Paslanmaz Bayrak Direği Özellikleri

Paslanmaz Bayrak Direği,  AISI 304 – 304L kalitede paslanmaz çelik borular kullanılarak üretilmektedir.

Paslanmaz Bayrak Direği, bayrak asma sistemleri 2 farklı model kullanılarak entegre edilmektedir. Birinci modelde içten ipli sistem (sonsuz dönerli) kullanılırken, ikinci modelde ise dıştan ipli sistem kullanılmaktadır. Müşteri talep ve istekleri doğrultusunda iki modelden birisi uygulanmaktadır.

Paslanmaz Bayrak Direği talep edilen her ölçü ve ebatta imal edilebilmektedir. 5 metreden 12 metreye kadar üretim yapılabilmektedir. Dış mekan kullanımında olacağı için yıpranma ve aşınmaya karşı özellikle çelik malzeme kullanılmaktadır.

bayrak direği tepe bölümünde, içten ipli sonsuz dönerli mekanizma tercih edilmektedir. Bayrak için de boncuk ve gergi çubuğu kullanılır.

Zemine sabitlemek için Ankaraj Sistemi uygulanmaktadır. Bu yolla direğin sağlamlığı ve dayanıklılığı artırılmaktadır.

Kapalı üretim tesislerimizde istenilen ebat ve sayıda üretim gerçekleştirebilmekteyiz. Özel üretimlerimiz arasında uzaktan kumandalı, ses sistemli uzaktan kumandalı, makam, asansörlü ve mini bayrak direği yer almaktadır.

Üretim sonrasında teslimat ve montaj hizmeti de vermekteyiz. Özellikle Dev Bayrak Direği, montaj esnasında özel bir uzmanlık gerektirmektedir. Yanlış bir işlem neticesinde direğin, kırılması, dağılması, devrilmesi gibi sorunlar yaşanabilmektedir.

Bu sebeple üretimden sonra da montaj aşamasında uzman ekibimiz ile birlikte yanınızda olmaktayız. Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Montaj sonrasında da müşteri devamlılığı ve memnuniyeti adına direk parça ve aksesuar desteği sağlamaktayız. 360 derece döner mekanizma, ip sarma mekanizması, menteşeli taban flanşı, dekoratif taban rozeti, bayrak boncuğu üretim ve temini sağlamaktayız.

Üretilen bütün yardımcı ekipmanların kontrolleri sağlanmakta, müşterilerimize garantili biçimde ulaştırılmaktadır.

Sektörde bulunan 42 yıllık iş tecrübemiz ile müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

Firmamız bünyesinde üretilen tüm ürünler için öncelikli olarak kalite kontrol testleri uygulamaktayız. Yapılan testler sonucunda başarılı olan ürünlerin teslimatını yapmaktayız.

Bütün üretimlerimiz için Hasen Paslanmaz Güvencesi ve Garantisi ile teslimat yapmaktayız.

Paslanmaz bayrak direği modellerimiz ve referanslarımız için buradan sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.