Özel üretim bayrak direklerimiz arasında yer alan makam bayrak direkleri, isteğe bağlı olarak hem pirinçten hem de paslanmaz çelikten imal edilmektedir.

Üretmiş olduğumuz Makam Bayrak Direkleri:

  1. Piriç Makam Bayrak Direkleri
  2. Krom Makam Bayrak Direkleri

dir.

Paslanmaz makam bayrak direkleri, 32mm çapında paslanmaz çelik (CR-Nİ) borudan imal edilmektedir. Paslanmaz çelik bayrak direklerimizin tamamı doğal korozyona karşı oldukça dayanıklı olup, yıllarca parlaklığını kaybetmez ve paslanmaya karşı da oldukça dirençlidir.

Makam bayrak direklerimizin tepesinde ay-yıldız alem bulunmaktadır. İsteğe bağlı olarak, her yükseklikte üretilebilen makam bayrak direkleri genellikle 2,40 metre olarak üretilmekte ve alt tablası, bayrağın devrilmemesini sağlayacak kadar ağırdır.

Makam bayrak direkleri, istenirse yanında bayrağı ile birlikte de satılmaktadır. Makam bayrak direklerinde genellikle 100cmx150cm büyüklüğünde Türk Bayrağı kullanılmakta olup Türk Bayrağı’na kalıp şeklinde durmasını sağlayan tela uygulaması yapılmıştır.

Bayrak direklerimiz genellikle makamlarda, salonlarda, Atatürk köşelerinde, eğitim kurumları girişlerinde ve diğer devlet dairelerinde kullanılmaktadır.

Üretmiş olduğumuz tüm krom makam direkleri, 304 CRNI kalite paslanmaz çelikten imal edilmektedir. Ürünlerimizin tamamı faturalı olup, Ankara da üretilen ürünlerimizin, siparişin ertesi günü tüm illerimize kargosu yapılmaktadır.

Makam bayrak direği fiyatları için lütfen iletişim bölümünden bizimle iletişime geçiniz.