Dev bayrak direkleri arasında yer alan 100 metre bayrak direği, firmamız tarafından üretilmekte ve montajlanmaktadır. 100 metre bayrak direkleri, genellikle Türk Bayrağı’nın görünürlüğünün fazla olması istenilen yerlerde rahatlıkla kullanılabilir ve üzerine dev Türk Bayrağı asılabilir.

100 Metre Bayrak Direği İmalatı

Firmamız tarafından üretilen büyük bayrak direklerinden 100 metre bayrak direği, poligonik galvanizli bükümlü saclardan imal edilmektedir. Üretilen dev bayrak direklerimiz bir çok özelliğe sahiptir.

100 metre bayrak direği özellikleri

  • Bayrak direğine ait tüm parçalar, sıcak daldırma galvaniz işlemine tabi tutulduğundan paslanmaz özelliğe sahiptir.
  • Sonsuz döner tepe sistemi sayesinde, bayrak, direğe dolanmadan 360 derece tüm yönlere rahatlıkla dönmektedir.
  • Motorlu Sistemi sayesinde, bayrak göndere motoru ile çekilir ve motoru ile indirilir. İsteğe bağlı olarak manuel ip sarma mekanizması kullanılabilmektedir.
  • Bayrağın tepesinde uçak ikaz lambası bulunmaktadır.
  • Dev bayrak direklerinde, bayrak direğinin statik hesaplanan ağırlığına göre bayrak direği temel hesabı yapılmakta ve temel atılmakta ve ankraj ile atılan temele sabitlenmesi yapılmaktadır.
  • Bayrak direğinde kullanılan tüm bayrak direği aparatları, firmamız tarafından üretilmektedir.
  • Tüm bayrak direği malzemeleri, gerektirdiği standart lisanslara sahiptir.

100 metre bayrak direği ölçüleri

100 metre bayrak direği, bayrak direğinin alt ankrajından en üst alem tepesine kadar 100 metre gelmekle birlikte, montaj yapılacağı yerin statik özelliklerine göre, boru çapı ve kalınlığı değişkenlik göstermektedir. Ayrıca üretilen bayrak direklerimiz, bayrak direği yönetmeliğine uygun olarak üretilmektedir.

100 metre bayrak direği fiyatları

100 metre galvanizli, sonsuz dönerli, motorlu bayrak direklerinin fiyatları, kullanılacak malzemeye ve müşteri tercihlerine istinaden değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden 100 metre bayrak direği fiyatı öğrenmek için lütfen iletişim bölümünden bizimle iletişime geçin. Müşteri temsilcimiz sizlere hem bayrak direği fiyatları hem de özellikleri hakkında bilgi vereceklerdir.

100 metre bayrak direği imalatı ve montaj hizmetimiz, tüm illerimizi kapsamaktadır. Tüm bayrak direği fiyatlarımıza, nakliye ve montaj dahildir.

Hizmet verdiğimiz iller:

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, K.maraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye ve Düzce

100 Metre Bayrak Direği fiyatı almak için tıklayın.İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçerek ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.