Hasen Paslanmaz Metal Sanayi olarak AISI 304 veya AISI 316 ÖZTETİNİK kalite paslanmaz çelikten 10 Metre bayrak direği imalatı ve montajı yapmaktayız. Bayrak direği yapan firmalar arasında öncü olan firmamız tarafından üretilen paslanmaz bayrak direği, sertifikalıdır ve kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Bayrak direklerimizin tamamında sonsuz döner mekanizma bulunmaktadır. 360 derece sonsuz döner mekanizma sayesinde, bayrak direğinin üzerinde bulunan bayrak bezi, rüzgar yönünde devamlı dolaşmadan döner. Bu sayede hem bayrağın ömrü uzar, hem de hafif rüzgarlarda bile bayrak dalgalanmaya devam eder.

10 Metre Paslanmaz Bayrak Direği Özellikleri:

  • HSDM 1000 Sonsuz döner mekanizmaya sahiptir.
  • 304 veya 316 CRNI kalite paslanmaz borulardan üretilmektedir.
  • Bayrak direğe dolanmadan rüzgar tarafına sonsuz olarak dönmektedir.
  • Bayrak ırgat kolu sayesinde rahatlıkla göndere çekilebilir. Üzerinde bayrak direği makara sistemi bulunmaktadır.
  • Zemine montajı yapılabilmesi için üzerinde katlanabilir ve demonte edilebilir taban flanşı bulunmaktadır. Taban flanşı galvanizli çelikten imal edilmektedir.
  • Taban flanşını gizlemek için paslanmaz çelikten imal edilen Paslanmaz Çelik Bayrak Rozeti bulunmaktadır.
  • Bayrak direği imalatında kullanılan bütün aksesuarlar, tarafımızdan sertifikalı ve yerli olarak imal edilmiştir.
  • Bayrak direği satine (mat) veya parlak olarak imal edilmektedir.
  • Bayrak direği temel hesabı mühendislerimiz tarafından hesaplanmakta ve deneyimli personellerimiz tarafından montaj yapılmaktadır.

10 Metre Bayrak Direği Fiyatları:

10 Metre bayrak direği fiyatları için, direkte kullanılacak  malzemelere göre değişkenlik gösterdiğinden net bir fiyat vermek mümkün değildir. Bayrak direği fiyatları ve özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için lütfen iletişim bölümünden bizimle iletişime geçin. Müşteri temsilcimiz sizi ürünlerimiz hakkında en iyi şekilde bilgilendirecektir.

Paslanmaz Bayrak Direği Teknik Özellikleri:

Üretmiş olduğumuz tüm bayrak direklerinin teknik özellikleri, bayrak direği ölçüleri, bayrak direği temel hesabı, sipariş anında tarafınıza iletilmektedir.

BAYRAK DİREKLERİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR:

Bayrak direği ne kadar sürede paslanır?

Firmamız tarafından üretilen tüm bayrak direkleri en az 304 CRNI kalite paslanmaz çelikten imal edilmektedir. Böylece yıllarca korozyona karşı dayanıklı olmaktadır ve üzerinde herhangi bir asidik veya bazik işlem yapılmadığı sürece uzun yıllar boyunca paslanmayacaktır.

Bayrak direğinin üzerine bayrağı rahatça takabilir miyim?

Üretmiş olduğumuz bayrak direkleri üzerine çok rahat bir şekilde bayrak asabilirsiniz. Bayrak asabilmek için öncelikle ırgat kolu ile, ip üzerinde bulunan bayrak milini aşağıya doğru indirin. Daha sonra mili, bayrağın içerisinden geçirin. Üst kısmını karabinadan bayrağın sonsuz döner mekanizmasından gelen yere bağlayın. Alt kısmını ise karabina ile boncuğa bağlayın. Daha sonra ırgat kolunu çevirerek bayrağı göndere rahatlıkla çekebilirsiniz. Bayrağı göndere çekemediğiniz veya takıldığı zaman kesinlikle zorlamayın ve firmamızı arayın. Müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaklardır.

Bayrak direğim takıldı ne yapmalıyım?

Daha fazla zorlamayın ve iletişim bölümünden bizimle iletişime geçin.

Bayrak direğine hangi ölçüde bayrak takmalıyım?

Size firmamız tarafından gönderilen bayrak milinin uzunluğu kadar bayrak takabilirsiniz. Bayrağınızı sipariş verirken, en kısmının mutlaka bayrak mili kadar veya daha kısa olmasına özen gösteriniz.

Bayrak direği dikme yönetmeliği nedir?

Türk Bayrağı Tüzüğü hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bayrak Direği Ekipmanları nelerdir?

Bayrak direği imalatı ve montajı için kullanılabilecek tüm ürünleri, aksesuar menümüzden bulabilirsiniz.

Bayrak Direği Teknik Şartnamesi nedir?

Bayrak direği şartnameleri için lütfen iletişim bölümünden bizimle iletişime geçin.

Okullarda bayrak direği uzunluğu ne olmalıdır?

Bununla ilgili bir standart olmamak ile birlikte, genellikle müşterilerimiz tarafından 6 ila 10 Metre arasında değişen bayrak direkleri tercih edilmektedir.

Hangi illerde hizmet veriyorsunuz?

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, K.maraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye ve Düzce