Asansörlü Bayrak Direği Nedir?

Asansörlü bayrak direkleri, bayrak direğinin içerisine yerleştirilen bir motor ile, bayrağın yukarı ve aşağı inmesinin otomatik olarak sağlanmasıyla oluşturulan bayrak direklerine verilen isimdir. Asansörlü bayrak direklerinde kullanılan motorun yönetimi, isteğe bağlı olarak uzaktan kumanda ya da kablo ile sağlanabilmektedir. Asansörlü bayrak direkleri genellikle uzun bayrak direklerinde kullanılsa da, hemen hemen insan gücünün yerine motor gücünün kullanılmasının istendiği tüm bayrak direklerinde rahatlıkla kullanılabilir.

Asansörlü bayrak direkleri hem paslanmaz bayrak direkleri hem de dev bayrak direkleri olarak kullanılabilmektedir.

Asansörlü Bayrak Direkleri Nerelerde Kullanılır?

Genellikle bayrak direklerinin yüksek olması gereken yerlerde kullanılmakla birlikte parklar, otoparklar, camiler, dağlar, tepeler gibi tüm alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Asansörlü Bayrak Direkleri Fiyatları Nedir?

Asansörlü bayrak direkleri, bayrak direğinde kullanılacak malzemeye göre değişkenlik gösterdiğinden net bir fiyat vermek mümkün değildir. İletişim bölümünde bizimle iletişime geçerek, asansörlü bayrak direği fiyatları  ve özellikleri hakkında genel bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hasen Metal Sanayii olarak, tüm bayrak direklerini ve aksesuarlarını, uluslararası patentlerle üretiyoruz. Tüm bayrak direği modellerimiz, 2 yıl malzeme ve işçilik yönünden garanti kapsamındadır.

Bayrak direkleri hakkında bilgi almak ve fiyatlarını öğrenmek için lütfen iletişim bölümünden bizimle iletişime geçiniz. Müşteri temsilcilerimiz size yardım etmekten mutluluk duyacaklardır.

“Asansörlü Bayrak Direği ve Özellikleri” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.